Pomiń nawigację

10 lutego 2022 r.

Akademia PARP w nowej, atrakcyjniejszej odsłonie!

Akademia PARP została zaktualizowana o nowy, atrakcyjniejszy wygląd dzięki nowemu widokowi strony głównej. Zmiany i nowe funkcjonalności mają na celu ułatwienie korzystania z serwisu, uproszczenie sposobu wyszukiwania kursów i łatwiejszego, bardziej intuicyjnego poruszania się w obrębie strony.

Co się zmieniło?

  • Powstała nowa, atrakcyjniejsza i niosąca więcej informacji wizualizacja kursów. Każdy z kafelków kursów posiada swoją unikatową grafikę. W miejscu grafiki wśród 10 najbardziej popularnych kursów platformy edukacyjnej znajduje się szyld „POPULARNY”. Każdy kurs tak oznaczony to prawdziwy bestseller Akademii PARP, doceniony przez kursantów i cieszący się najwyższą liczbą ukończeń.
  • Na stronie głównej została dodana informacja o średniej ocenie każdego z kursów (wystawianej przez kursantów w 5 gwiazdkowej skali). Ponadto dzięki wyświetlanej informacji o liczbie wydanych ocen – odwiedzający stronę mogą dowiedzieć się, ile osób ukończyło dany kurs. Dzięki tym informacjom internauta decydując się na kurs ma wgląd, który kurs cieszy się wysoką oceną oraz popularnością wśród ich uczestników.
  • Nowa strona główna Akademii PARP została doposażona w funkcjonalność filtrowania. Dzięki filtrom wkrótce/dostępne kursant ma możliwość zaznajomienia się z tematyką kursów, których publikacja jest planowana w bieżącym roku. Odwiedzający, korzystając z nowej funkcji filtrów, może wyszukać kurs zarówno z całej puli kursów, jak i zapoznać się z tematyką kursów, których publikację zaplanowano na ten rok.
  • Dodano możliwość sortowania kursów względem kryterium: najnowsze, najpopularniejsze, najwyżej oceniane. Dzięki temu internauta ma możliwość wyszukania kursów wewnątrz kategorii: marketing, prawo, kompetencje, zarządzanie, finanse i wybrania tych, które są najnowsze, najlepiej oceniane przez kursantów lub tych cieszących się dużą popularnością.

Na stronie głównej nadal znajduje się sekcja pod tytułem „WIADOMOŚCI”. W tym miejscu  odwiedzający stronę mogą nadal zaznajamiać się z nowościami dotyczącymi Akademii PARP oraz bieżącymi wydarzeniami toczącymi się na platformie edukacyjnej.

grafika_akademia_parp

Zapraszamy do odwiedzenia zaktualizowanej strony Akademii PARP i sprawdzenia jej nowych funkcjonalności na żywo.

Strona Akademii PARP jest naszą wizytówką w sieci, dlatego warto uatrakcyjniać jej wygląd. Mamy wielką nadzieję, że odświeżony wygląd strony oraz wprowadzone funkcjonalności znacznie ułatwią naszym kursantom korzystanie z serwisu – Zespół Akademii PARP

Portal Akademia PARP stale się rozwija i każdego roku poszerza swoją ofertę bezpłatnych kursów o nowe i bardziej „na czasie” szkolenia e-learningowe. W 2022 roku planujemy uruchomić 12 nowych e-kursów, wśród których znajdą się:

  • Kurs ABC funduszy europejskich,
  • Kurs Marketing internetowy – kurs zaawansowany, II stopień,
  • Kurs MŚP na rynku kapitałowym,
  • Kurs Savoir-vivre w biznesie,
  • Kurs Wystąpienia publiczne.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której będą pojawiać się wpisy na temat nowych e-kursów i ich zapowiedzi  z informacją o ich datach publikacji.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 10.02.2022 12:49
Poprawiono: 10.02.2022 14:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: