Pomiń nawigację

5 kwietnia 2022 r.

100 tysięcy użytkowników Akademii PARP

Rok 2021 pod wieloma względami był dla Akademii PARP rekordowy. Tylko w zeszłym roku nasza oferta edukacyjna poszerzyła się o 15 nowych kursów i obecnie oferujemy już 46 bezpłatnych e-kursów z szeroko pojętej tematyki prawa, marketingu, finansów, zarządzania i rozwoju osobistego. W minionym roku odnotowaliśmy prawie 120 tysięcy zapisów na kursy i wydaliśmy ponad 43 500 certyfikatów ukończenia kursu. W ciągu roku liczba użytkowników Akademii wzrosła o ponad 100 procent – z 40 598  do 87 188 osób.

Początek kwietnia br. dał nam kolejny powód do satysfakcji. Liczba użytkowników Akademii PARP przekroczyła właśnie 100 tysięcy. Jest to dla nas kolejny dowód na to, że praca zespołu Akademii znajduje coraz większe uznanie nie tylko u obecnych użytkowników, którzy na stałe związali się z naszym portalem, ale także u nowo zarejestrowanych, którzy dopiero założyli swoje konta na platformie.

Od samego początku istnienia Akademii jej głównym przesłaniem jest inwestowanie w ludzi i ich umiejętności oraz dostarczanie najbardziej aktualnej wiedzy biznesowej za pośrednictwem narzędzi do edukacji zdalnej. Cały czas rozwijamy portal Akademii, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i wizualnym, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wsparcie i godziny spędzone na realizacji naszych kursów! Osoby, które jeszcze nie założyły konta na platformie, a chcą poszerzać swoje kompetencje biznesowe – zapraszamy do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleniową Akademii PARP.

Tu możecie założyć konto.

Portal Akademii PARP  prowadzony jest ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (CRMŚP) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 05.04.2022 14:40
Poprawiono: 05.04.2022 12:41
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: