Pomiń nawigację

 Przyjazne Zamówienia Publiczne dla MŚP, edycja II

Beneficjent

 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego

Wartość projektu

3 344 372,50 PLN

Wartość dofinansowania

2 818 637,14 PLN

Program operacyjny

Wiedza, Edukacja, Rozwój

Działanie

Zamówienia publiczne dla MSP - oferta dla operatorów

Opis projektu

Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego działa na polskim rynku od ponad 35 lat, wspierając przedsiębiorców w rozwijaniu ich kompetencji biznesowych. Jednym z takich projektów była druga edycja cyklu szkoleniowo-doradczego „Przyjazne Zamówienia Publiczne dla MŚP”, skierowanego do przedsiębiorstw działających w woj. pomorskim, kujawsko-pomorskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Uczestnikami byli właściciele oraz pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę.

Szkolenie ogólne skierowano do osób, które chciały rozpocząć w swoich firmach proces ubiegania się o zamówienia publiczne. Uczestnicy dowiedzieli się, jak wyszukiwać ogłoszenia, na co zwrócić uwagę przy sporządzaniu oferty, jakie są możliwości odwołań. Drugim typem szkoleń były warsztaty praktyczne dla osób, które posiadają wiedzę teoretyczną, ale wciąż brak im skuteczności w działaniu.

Pod okiem wykwalifikowanych doradców, praktyków uczestnicy pracowali na konkretnych dokumentach związanych z przetargami. Nowością w tej edycji projektu były warsztaty z e-zamówień. Dodatkowo każdemu uczestnikowi przysługuje wsparcie w postaci indywidualnego doradztwa prawnego.

  • Nazwa Programu Operacyjnego: Wiedza Edukacja Rozwój
  • Nazwa działania: 2.2 Zamówienia publiczne dla MŚP
  • Nazwa projektu: Przyjazne Zamówienia Publiczne dla MŚP, edycja II.
  • Nazwa Beneficjenta: Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • Wartość projektu: 3 344 372,50 zł 
  • Wartość dofinansowania: 2 818 637,14 zł