Pomiń nawigację

Na start

Symulowanie, testowanie i weryfikacja produktów w formie zlecanych usług typu B+R

Beneficjent

CABIOMEDE Sp. zo.o.

Wartość projektu

1 080 840,00 PLN

Wartość dofinansowania

799 850,00 PLN

Program operacyjny

Polska wschodnia

Działanie

Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej

Opis projektu

Firma CABIOMEDE świadczy zaawansowane i nowoczesne usługi badawczo rozwojowe dla przedsiębiorstw związanych z branżą medyczną, w szczególności weterynaryjną. Dzięki tym usługom firmy zyskują zaplecze technologiczne do optymalizacji swoich produktów i poszukiwania nowych rozwiązań.

Celem projektu było dostarczenie klientom P zaawansowanych i nowoczesnych usług badawczo-rozwojowych w formie outsourcingu działu B+R w konwencji „na żądanie”.

Drugim z kluczowych elementów pomysłu było zbudowanie kanału świadczenia usług. Stworzono innowacyjną platformę do komunikacji z klientem. Umożliwia ona znaczną oszczędność czasu i ułatwi procedury realizacji projektów.

Innowacyjność pomysłu CABIOMEDE wyznacza się w znacznym skróceniu czasu realizacji usług z jednoczesną możliwością zlecenia usługi od koncepcji projektu aż do wirtualnego i fizycznego prototypu.

Projekt jest innowacyjny ze względu na interaktywną platformę do kontaktu z klientem oraz kompleksowość usług dedykowanych branży inżynierii medycznej, sportowej, rehabilitacyjnej.

Realizacja projektu umożliwiła rozwinięcie działalności firmy  Działalność CABIOMEDE pozwala na dostarczanie na polskim rynku zaawansowanych usług projektowania, prototypowania oraz produkcji wyrobów dedykowanych specjalistom z branży medycznej oraz sportowej i weterynaryjnej.