Pomiń nawigację

Wzornictwo

Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnego urządzenia wielostanowiskowych klasy Home-Professional oraz wdrożenie nowej linii sprzętu do siłowni klasy Commercial-Professional

Beneficjent

P.P.H.U. Marbo S.C.

Wartość projektu

8 159 820,00 PLN

Wartość dofinansowania

2 999 800,00 PLN

Program operacyjny

Polska wschodnia

Działanie

Wzór na konkurencję

Opis projektu

Firma Marbo powstała ponad 30 lat temu w Starachowicach i zaczynała od produkcji prostych sprzętów do domowych siłowni, by wraz ze zdobytym doświadczeniem stałe zwiększać asortyment i jakość wyrobów. Dziś jest czołowym producentem sprzętu kulturystycznego w Polsce, oferującym sprzęt światowej jakości.

Celem aplikacji jest precyzyjne wskazanie poprawnego sposobu wykonywania ćwiczeń na urządzeniach wielofunkcyjnych w nowoczesnej, multimedialnej formie z wykorzystaniem technik animacji komputerowej lub krótkich filmów instruktażowych. Aplikacja przygotowuje plany treningowe i pomaga w ich realizacji w zależności od profilu użytkownika.

Realizacja projektu polegała na wdrożeniu wybranych rekomendacji zawartych w strategii wzorniczej opracowanej w pierwszym etapie programu, tj.zaprojektowaniu i wdrożeniu do produkcji nowego, innowacyjnego, nieoferowanego dotychczas produktu-urządzenia wielostanowiskowego klasy Home-Professional przeznaczonego dla wymagającego użytkownika domowego lub małych odbiorców profesjonalnych takich jak hotele,SPA, apartamentowce.

Realizacja projektu pozwoliła na wzrost świadomości wzorniczej w obrębie firmy Wnioskodawcy oraz zainicjowała stałą współpracę z zewnętrznymi firmami projektowymi w zakresie kreowania nowych standardów wzorniczych, co pozwoliło na poprawę rozpoznawalności marki Marbo-Sport na rynku oraz poprawę jej wizerunku jako lidera innowacji i designu. Proces projektowy został wsparty zaprojektowaniem i opracowaniem aplikacji mobilnej na smartfony i tablety, łączy on cechy instrukcji użytkownika nowych urządzeń oraz prywatnego trenera, który pozwolił na bezpieczne i skuteczne osiąganie celów treningowych wytyczonych przez użytkownika.

  • Nazwa Programu Operacyjnego: Polska Wschodnia
  • Nazwa działania: 1.4 Wzór na konkurencję
  • Nazwa projektu: Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnego urządzenia wielostanowiskowych klasy Home-Professional oraz wdrożenie nowej linii sprzętu do siłowni klasy Commercial-Professional
  • Nazwa beneficjenta: P.P.H.U. Marbo S.C.
  • Wartość projektu: 8 159 820,00 zł
  • Wartość dofinansowania: 2 999 800,00 zł