Pomiń nawigację

Rozwój kompetencji

Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie.

Beneficjent

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.

Wartość projektu

1 975 248,00 PLN

Wartość dofinansowania

1 776 976,00 PLN

Program operacyjny

Wiedza, Edukacja, Rozwój

Działanie

Zarządzanie strategiczne przedsiębiorstw

Opis projektu

Celem projektu jest podniesienie wiedzy z zakresu zagranicznych zamówień publicznych lub zamówień publicznych organizacji międzynarodowych wśród 250 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru Polski, zainteresowanych udziałem w zagranicznych zamówieniach publicznych lub zamówieniach organizacji międzynarodowych.

Realizowany przez Wielkopolską Grupę Prawniczą Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. projekt, kierowany jest do tych przedsiębiorstw, którym zależy na rozwoju i zwiększeniu zysków swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych. Kancelaria zapewnia nie tylko pomoc prawną, ale również szkolenia, dzięki którym przedsiębiorcy zdobędą niezbędną wiedzę o wybranych rynkach zamówień publicznych. Wiedza przekazywana jest przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Każde ze szkoleń obejmuje średnio dwa rynki międzynarodowe, a uczestnicy zyskują wiedzę o tym, w jaki sposób szukać przetargów, wziąć w nich udział, czyli jak stworzyć ofertę zgodnie z obowiązującymi na danym rynku regulacjami prawnymi.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać ze szkoleń, indywidualnego doradztwa i analizy rynków z wyszukiwaniem przetargów.

  • Nazwa Programu Operacyjnego: Wiedza Edukacja Rozwój
  • Nazwa działania: 2.2 Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.
  • Nazwa projektu: Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie.
  • Nazwa beneficjenta: Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.
  • Wartość projektu: 1 975 248,00 zł
  • Wartość dofinansowania:1 776 976,00 zł
logo Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój logo Rzeczpospolita Polska logo PARP Grupa PFR logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego